Ledelse

Per Stenström

Administrerende direktør (adm.dir)

+46 8 512 514 91

per.stenstrom@medrave.com

Svein Gjelstad

Nestleder (daglig leder i Norge)

+47 92 090 973

svein.gjelstad@medrave.com

Björn Jacobson

Markedsføringssjef

+46 70 201 26 56

bjorn.jacobson@medrave.com

Tomas Lenke

Prosjektledelse og forretningsutvikling

+46 8 517 817 45

tomas.lenke@medrave.com

Daniel Vinberg

Leder for utvikling

+46 8 512 514 90

daniel.vinberg@medrave.com

Support

Daniel Paulsson

Systemtekniker

+46 8 512 514 96

daniel.paulsson@medrave.com

Jenny Lundqvist

Systemtekniker

+46 8 512 514 98

jenny.larsson@medrave.com

Melina Shamlou

Systemtekniker

+46 8 517 817 47

melina.shamlou@medrave.com

Utviklere

Arvid Hellström

Systemutvikler

+46 8 512 514 94

arvid.hellstrom@medrave.com

Joel Ayvazian Forsgren

Systemutvikler

+46 8 512 514 95

joel.forsgren@medrave.com

Martin Andersson-Tenninge

Systemutvikler

+46 8 517 817 46

martin.andersson-tenninge@medrave.com

Jens Magnusson

Systemutvikler

+46 8 512 514 92

jens.magnusson@medrave.com